ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів
Середа, 18.07.2018, 08:03
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Березень » 2 » Оздоровчий біг – запорука підтримання фізичної та розумової працездатності та високої функціональної готовності учнів.
18:31
Оздоровчий біг – запорука підтримання фізичної та розумової працездатності та високої функціональної готовності учнів.

Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Неслухів

 

вул. Наукова, 9, с. Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80455,

 

тел. 0(3254)6-74-58, код ЄДРПОУ 22359061

 

НАКАЗ

 

10.02.2015р.                                                                                     №

 

Оздоровчий біг – запорука підтримання

фізичної та розумової працездатності

та високої функціональної готовності учнів.

 

Відповідно до плану роботи школи, у зв’язку з черговою атестацією вчителів у грудні 2015 р. – лютому 2016 року дирекція школи та члени атестаційної комісії вивчали систему роботи вчителя фізичної культури Івашківа Михайла Миколайовича.

Івашків М. добре обізнаний із сучасними вимогами до проведення уроків фізичної культури та позакласної роботи, знає про­граму, пояснювальну записку до неї, ознайомлений із методичними посібниками та позитивним досві­дом роботи педагогів нашого регіону й держави. Працює над проблемою «Оздоровчий біг – запорука підтримання фізичної та розумової працездатності та високої функціональної готовності учнів».

Допомагає вчителю в роботі постійне вивчення результатів медичних оглядів учнів:  на хворих учнів заведено спеціальні картки, в класних журналах відведені сторінки «Листок здоров’я», ним створені всі необхідні умови для реалізації ком­плексної програми з фізичної культури та виконан­ня ст. 35 Закону «Про освіту».

У спортивному залі на­явні необхідне гімнастичне обладнання, баскетбольні щити, волейбольні стояки, необхідна кількість дрібного спортивного інвентарю (м'ячі, гімнастичні палиці, гантелі, обручі тощо),  біля спортзалу є зони для бігу, стрибків та метання м’яча.

Велика увага приділяється проведенню занять. На уроках фізичної культури вчитель забезпечує інтенсивний розвиток в учнів основних рухових якостей з урахуванням сензитивних періодів розвитку дітей шкільного віку. Заняття характеризуються високою моторною щільністю, реалізацією диференційованого та індивідуального підходів. Цьому допомагає систематичний контроль учителя за пульсом учнів, їхнім зовнішнім виглядом, самопочуттям. Уроки вчителя відзначаються різноманітністю змісту, вибором раціональних методів і форм організації діяльності школярів. Розроблено систему оцінювання роботи учнів на уроках.

Велику увагу на уроках учитель приділяє вихо­ванню учнів, перш за все — збереженню та зміцненню їхнього здоров'я. Учитель знає, хто з дітей і чому не робить удома ранкову гімнастику, намагається вплинути позитивно на таких учнів.

Проведення уроків та занять спортивних секцій базується на наукових положеннях педагогіки, ди­дактики, психології. Учитель домагається виконан­ня учнями навчальних нормативів за всіма розділа­ми комплексної програми. Двічі протягом навчаль­ного року (вересень, травень) з учнями проводяться тести, які дають змогу виявити зміни у їхньому фізичному стані. Учитель своєчасно подає свої про­хання і пропозиції щодо складання розкладу уроків, виходячи із педагогічних та методичних вимог до нього. Це теж сприяє збереженню здоров'я дітей, позитивно впливає на заняття, які проводяться до і після уроків фізичної культури.

Багато уроків з фізичної культури проводяться на свіжому повітрі, що сприяє зміцненню здоров'я та загартуванню організму дітей,

 

 в школі проводиться  позакласна робота з учнями, працюють секції.

Систематично проводяться загальноосвітні спортивні змагання на першість класу, школи, групи класів. Загальношкільні групові спортивні змагання і свята проводить разом із учнівським активом:  «Веселі старти», «Козацькі забави»,  «Шкільні олімпійські ігри».

Позакласна робота з фізичної культури обумов­люється самодіяльністю учнів, вони самі часто є ініціаторами тих чи інших починань, вносять свої пропозиції, висловлюють побажання вчителеві та керівникам школи. У переважній більшості випадків їх підтримують.

Підсумком роботи вчителя і спортивного активу є те, що понад 40 % учнів школи охоплені позакласною роботою;  більшість учнів виконують на­вчальні нормативи з усіх розділів програми, змен­шується кількість пропущених через хворобу днів. Щорічно учні школи виборюють перше місце серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів на районних спартакіадах.

 

 

Виходячи з вищесказаного

НАКАЗУЮ:

  1. Відзначити досвід роботи вчителя фізичної культури Івашків М. М.  позитивним.
  2. Заступнику директора школи Тучкевичу І. М. систематизувати досвід вчителя і помістити на сайті школи.
  3. Рекомендувати атестаційній комісії ІІ рівня підтвердити вчителю фізичної культури Івашків М. М.  кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та звання «старший вчитель».
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор школи:                                             О. Є. Сервило

 

Категорія: Накази по школі | Переглядів: 78 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Рубрики
Методична робота [5]
Методична робота
Шкільні новини [6]
Шкільні новини
Накази по школі [7]
Накази по школі
Фотоальбом [3]
Фотоальбом
Вчителям [3]
Вчителям
З досвіду роботи Пишкович С.В. [17]
З досвіду роботи Пишкович С.В.
З досвіду роботи Івашків М.М. [15]
З досвіду роботи Івашків М.М.
З досвіду роботи Івашків Р.І. [12]
З досвіду роботи Івашків Р.І.
З досвіду роботи Купльовської Г. Г. [17]
Учнівське самоврядування [1]
Пошук
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz