ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів
Понеділок, 10.12.2018, 14:45
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Березень » 2 » Емма Андієвська
09:22
Емма Андієвська

Тема уроку: Емма Андієвська – сучасна українська письменниця і художниця. Казка-притча «Казка про яян». Добро і любов до світу.      

Мета:ознайомити учнів з життям і творчістю письменниці, жанром притчі; розвивати навики визначення ключових фраз твору, головної думки; виховувати повагу до морально-етичних цінностей, що допомагають бачити і розуміти красу та привабливість світу.

Обладнання: портрети, символічний колос добра.                                    

Теорія літератури: казка-притча, головна думка твору.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Епіграф: Нехай добро заколоситься в світі:

                 Воно потрібне нам, як хліб святий.

 

Хід уроку

  1. Повідомлення теми.
  2. Мета і завдання уроку.
  3. Мотивація.
  4. Проблемне завдання: Записати в кінці уроку на кожному зернятку символічного колоса ті людські якості, що належать до добра.
  5. Вступне слово вчителя про неповторність людського «я», про значення в нашому житті друзів та родичів.
  6. Актуалізація опорних знань.

 

  • Пригадаймо, які твори про сімейні цінності ми вивчали?
  • А який герой без друзів кроку не ступив?

 

  1.  Вивчення нового матеріалу.

 

  • Рольова гра «Зустріч з письменницею».
  • Знайомство з її картинами.
  • Робота над змістом твору (колективно, за запитаннями).
  • Робота в парах (виписати  фрази, що характеризують яян).
  • Складання інформаційного грона, що характеризує пастушка, зі слів(Сердечний,милосердний, добрий,турботливий, вдячний, уважний…)
  • Спостереження за мовою тексту ( шукаємо художні засоби, художні деталі-символи).
  • Фразеологічна хвилинка: сізіфова праця, небо коптити, моя хата скраю…
  • Приклади дружби, підтримки українців ( взаємовиручка козаків, толока, волонтерство).
  • Прислів'я і приказки про доброту.
  • Пояснення значень слів « егоїст» та «альтруїст».

 

  1. Підсумок уроку.
  • Гра «Чарівна скринька» ( із скриньки діти виймають картки з ключовими словами твору і пояснюють їх).
  • «Мікрофон»: Переконайте яян, у тому,що дружба – велика сила.
  • Рефлексія: Чого ми навчилися? Що нам дав урок?
  • Заповнюємо символічний колосок.
  1. Оцінювання.
  2. Домашнє завдання.
  • Розповідь про письменницю.
  • Зміст твору.
  • Скласти інформаційне гроно «Ти».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: З досвіду роботи Івашків Р.І. | Переглядів: 87 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Рубрики
Методична робота [5]
Методична робота
Шкільні новини [6]
Шкільні новини
Накази по школі [7]
Накази по школі
Фотоальбом [3]
Фотоальбом
Вчителям [3]
Вчителям
З досвіду роботи Пишкович С.В. [17]
З досвіду роботи Пишкович С.В.
З досвіду роботи Івашків М.М. [15]
З досвіду роботи Івашків М.М.
З досвіду роботи Івашків Р.І. [12]
З досвіду роботи Івашків Р.І.
З досвіду роботи Купльовської Г. Г. [17]
Учнівське самоврядування [1]
Пошук
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz